Witamy!

Jeśli masz pomysł na temat spotkania, chciałbyś/chciałabyś dołączyć do nas i podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem - możesz dołączyć do naszego bloga

Maj 2018

Polecamy:

Wyprawa rowerowa

2018-05-23 | Paulina

frazy kluczowe: błotniki, liczniki, rower, cateye, hamulce, dzieci

W dzisiejszych czasach ze wszystkim idziemy na łatwiznę. Liczy się dla nas tylko komfort i nie wychodzenie z własnego łóżka. Można to zaobserwować na przykład, kiedy nie chce nam się zrobić posiłku tylko wolimy iść zjeść do restauracji lub zamówić pizze. 
Podobnie jest w przypadku, kiedy wybieramy się na wakacje lub wypoczynek, tam także nie chce nam się niczego robić. Wolimy spędzić wakacje w domu czy leżąc na plaży, niż spróbować żyć aktywnie w tym wolnym czasie. Chciałbym jednak każdego zachęcić do skorzystania z dostępnych technologii i spróbowania czegoś nowego. 
Czymś takim może być na przykład wyprawa rowerowa z dzieckiem w góry z całą rodziną. Jest to świetny sposób na aktywne spędzenie czasu oraz poćwiczenie troszkę, a także większą integrację z rodziną i zawiązanie mocniejszych więzi. Do tego będziemy oczywiście potrzebować rowerów.
Prawdopodobnie każdy posiada rowery we własnym garażu jednak mogą one być troszkę stare i niepewne. Warto, więc pomyśleć, o zakupie nowych części, które podniosą bezpieczeństwo tych pojazdów. Gdzie kupić tarcze hamulcowe do roweru wiemy doskonale, możemy je znaleźć na internecie lub w sklepach stacjonarnych. 
Bardzo dobrym pomysłem będą także błotniki rowerowe SKS, które pozwolą nam nie pobrudzić się zbytnio, kiedy będziemy jeździć po górzystych i błotnistych terenach. 
Liczniki rowerowe Cateye też się przydadzą, aby każdy mógł dostosować prędkość tak, aby wszyscy jechali równocześnie lub w równych odstępach. Mamy wtedy pewność, że wszystko przebiegnie bezpiecznie i radośnie. Więcej na stronie http://www.akcesoria-rower.pl/

'

Zobacz to na zdjęciach:
błotniki
liczniki
rower
cateye
hamulce
dzieci

Warto zobaczyć: